Úvodná stránka | Filmy | Online hry | Programy | Hľadaj!
FILMY
Akčné
Komédia, dráma
Trilery
Ostatné
ONLINE HRY
Akčné
Športové
Zábavne
Racing
Shooting
VIDEO
HRY - download
PROGRAMY


inzeráty - ZDARMA!

Závodne a Racing Online hry - preteky a motorky - závody. Online hry na hranie cez internet - závodne a pretekárske hry. Motorky a auta. Zahraj sa online motorky a autička, automoto hry, najlepšie hry. Online automoto hry.

Aktuálne akcie

Racing online hry - preteky, závody, formula a iné
Rock Fury
Rock FuryDobrodružstvo a adrenalín na štvorkolkách. Prejdite celú trať bez pádu. Ak sa ti nepodarí prejsť celú trať bez pádu, musíš celú jazdu opakovať. Pozor na nástrahy.
Hraj teraz!
Harleyom na dovolenku
Harleyom na dovolenkuSnaž sa dopraviť bezpečne a bez pádu tohto motorkára na vysnívanú dovolenku. Dávaj však pozor, pretože je nabalený a nesmieš mu zničiť náradie, ktoré vezie pre svoju kapelu.
Hraj teraz!
Moto šialenstvo
Moto šialenstvoVyber si motorku a trať a prejdi celú trať bez pádu. Snaž sa aj nazbierať čo najviac bodov. Hra dosť podobá známej elastománii, s podobnou hrateľnosťou.
Hraj teraz!
MINImoto
MINImotoZajazdi s s najlepšími pretekármi na motorkách a okruhoch Minimoto. Aby si sa dostal ďo ďalších levelov a odomkol ďalšie trate musíš vždy vyhrať. Čím budeš rýchlejší, tým viac bodov získaš.
Hraj teraz!
Hummer Rally
Hummer RallyZahraj sa na pretekára v americkom vozidle Hummer. Vyber si trať a typ vozidla a povyhrávaj čo sa dá. Znepríjemňovať život ti budú traja súperi na trati.
Hraj teraz!
GooseHead Racing
GooseHead RacingVyskúšaj si ako fungujú rychlostné preteky a súťaže . Nezabudni vytiahnuť padák inak nabúraš. Musiš byť presný a rýchly inak nebudeš mať proti súperovi žiadnu šancu.
Hraj teraz!
Diesel and Death
Diesel and DeathPokús sa prejsť celú trať ako prvý alebo za pomoci zbrani znič svojho nepriateľa. Dávaj si pozor, pretože nepriateľ nespí a bude ti všetko znepríjemňovať.
Hraj teraz!
Deadly Crash
Deadly CrashPokús sa prejsť celú trať bez nehody, aby si mohol prejsť do ďalšieho levelu. Pri niektorých leveloch potrebuješ získať kľúč, aby si mohol postúpiť do ďalšieho levelu.
Hraj teraz!
3D racing team
3D racing teamVyber si trať a vozidlo. Pretekať a súťažiť môžeš s tromi súpermi. Pokús sa ich poraziť. Postupne sa ti odomknú všetky dostupné trate. Ak vyhráš zapíšeš sa do análov tejto hry.
Hraj teraz!
3D Motorky
3D MotorkyStaň sa šampiónom a vyhraj 3 trate. Snaž sa byť čo najrýchlejší, aby sa tvoje meno mohlo zapísať do siene slávy. Ak si myslíš, že na to máš, tak to skús.
Hraj teraz!
Parking zone
Parking zonePrejdi jednotlivé levely a obtiažnosti a zaparkuj autíčka podľa farebného označenia. Počas presunov musíš kombinovať, aby boli všetky autička na správnych farebných označeniach.
Hraj teraz!
Tuning
TuningTuning áut. Vylepšite a vytunujte si svoje autíčko. Zmeňte farbu, zvýšte podvozok, upravte výfuk atď. Potom si vyberte pozadie a môžete s autom vyraziť na šprinty do ulíc.
Hraj teraz!
Turbo Sprint
Turbo SprintStaň sa šampiónov v cestných motorkách. Poraz všetkých svojich súperov a dostaň sa na piedestál pre víťazov. Nebudeš to mať ľahké, súperi sú veľmi rýchli.
Hraj teraz!
Wheel Car
Wheel CarVyskúšaj si jazdu na kolesách. Prejdi celú trať, ktorá je označená páskami a následne vyhraj. Je to však veľmi obtiažne. Nemôžeš spadnúť, ani sa prevrátiť.
Hraj teraz!

Navigácia - úvodná stránka online hry
Akčné online hry Kasino a karty online hry
Racing online hry Strielačky - shooting hry
Športové online hry Zábavné online hry
Futbalové online hry Vojnové a bojové hry
Strategické a ťahové hry Streľba z luku
Odstreľovači - Snipers Westernové hry
Bojové športy Motorky a Motokros
Parkovanie a autoškola

Odkazy na iné stránkyHry - stiahnutie | Sitemap | Partneri | Autoblog | Doplnky výživy | Kulturistika | Inzeráta - ZDARMA! | Kontakt
Akékoľvek kopirovanie je prísne zakazané. Prevadzkovateľ vyvodí právnu zodpovednosť voči prevadzkovateľom a majiteľom stránok, poskytovateľom hostingu pri akomkoľvek prorušní autorského zákona.
Všetky práva vyhradené 2007-08 - Bestforcar.sk